<b>Horari de classes</b>

Seleccioneu el grup d'edat per veure l'horari de classes
(La edat és orientativa, també es té en compte el nivell)

- De P3 a P4 Ed. Infantil

- P5 Ed. Infantil

- De 1r. a 3r. Ed. Primària

- De 4t. a 6è. Ed. Primària

- De 12 a 17 anys

- Adult + 18 anys

- Adult + 25 anys

   

<b>Horaris per grups d'edat</b>



De P3 a P4 Ed. Infantil

Dilluns Dijous

JAZZ BABY
17:30 - 18:30
Sarai Gámez

INICIACIÓ A LA DANSA (BALLET)
17:30 - 18:30
Ona Alcaraz



P5 Ed. Infantil

Dilluns Dimarts

JAZZ BABY

17:30 - 18:30
Sarai Gámez


ACROBÀCIES INTANTIL Y JUNIOR

17:15 - 18:30
Yanira Esteban


HIP HOP INFANTIL

17:30 - 18:30
Ona Alcaraz

Dimecres Dijous




INICIACIÓ A LA DANSA (BALLET)

17:30 - 18:30
Ona Alcaraz


COMMERCIAL INFANTIL

17:30 - 18:30
Marta Torvisco

Divendres Dissabte

ACROBÀCIES INFANTIL Y JUNIOR

17:15 - 18:30
Yanira Esteban



De 1r. a 3r. Ed. Primària

Dilluns Dimarts


HIP HOP INFANTIL
17:30 - 18:30
Ona Alcaraz


ACROBÀCIES INFANTIL Y JUNIOR

17:15 - 18:30
Yanira Esteban





CLÀSSIC INFANTIL

17:30 - 18:30
Alexandre Algueró

Dimecres Dijous

CLÀSSIC INFANTIL

17:30 - 18:30
Alexandre Algueró


JAZZ INFANTIL

17:30 - 18:30
Raquel Ortiz


DANZA ACROBÁTICA JUNIOR Y JUVENIL
17:30 - 18:30
(A partir de 3r.)
Ona Alcaraz


COMMERCIAL INFANTIL

17:30 - 18:30
Marta Torvisco

Divendres Dissabte

ACROBÀCIES INFANTIL Y JUNIOR

17:15 - 18:30
Yanira Esteban



De 4t. a 6è. Ed. Primària

Dilluns Dimarts

HIP HOP JUNIOR

18:30 - 19:30
Ona Alcaraz


ACROBÀCIES INFANTIL Y JUNIOR

17:15 - 18:30
Yanira Esteban

Dimecres Dijous

DANSA ACROBÀTICA JUNIOR Y JUVENIL

17:30 - 18:30
Ona Alcaraz


JAZZ JUNIOR

18:30 - 19:30
Marta Torvisco


CLÀSSIC JUNIOR
18:30 - 19:30
Alexandre Algueró

COMMERCIAL JUNIOR
18:30 - 19:30
Ona Alcaraz


PUNTES BALLET JUNIOR
19:30 - 20:00
Alexandre Algueró


CONTEMPORANI JUNIOR Y JUVENIL
18:30 - 19:30
Raquel Ortiz




Divendres Dissabte

ACROBÀCIES INFANTIL Y JUNIOR

17:15 - 18:30
Yanira Esteban

FITKID COMPETICIÓ
GRUP KID

10:00 - 12:00
Yanira Esteban

COMMERCIAL JUNIOR

17:30 - 18:30
Elba Sosa

Dilluns Dimarts

HIP HOP JUVENIL
19:30 - 20:30
Ona Alcaraz


CLÀSSIC JUVENIL
18:30 - 19:30
Alexandre Algueró


PUNTES BALLET JUVENIL
19:30 - 20:30
Alexandre Algueró


HEELS JUVENIL Y ADULT

20:30 - 21:30
Ona Alcaraz

Dimecres Dijous

BASE TÈCNICA

20:00 - 21:00
Alexandre Algueró


CONTEMPORANI JUNIOR Y JUVENIL
18:30 - 19:30
Raquel Ortiz


DANSA ACROBÀTICA JUNIOR Y JUVENIL

17:30 - 18:30
Ona Alcaraz


JAZZ JUVENIL
19:30 -  20:30
Marta Torvisco

 
DANCEHALL JUVENIL
19:30 - 20:30
Ona Alcaraz

Divendres Dissabte

COMMERCIAL JUVENIL

16:30 - 17:30
Elba Sosa


COMMERCIAL JUVENIL
18:30 - 19:30
Elba Sosa


ACROBÀCIES JUNIOR Y JUVENIL
18:30 - 19:45
Yanira Esteban

Dilluns Dimarts

HIP HOP JUVENIL

19:30 - 20:30
Ona Alcaraz


CLÀSSIC JUVENIL

18:30 - 19:30
Alexandre Algueró


SALSA BÀSIC 1
19:30 - 20:30
Rosy Varona
 
PUNTES BALLET JUVENIL
19:30 - 20:30
Alexandre Algueró


BACHATA BÀSIC 1
20:30 - 21:30
Rosy Varona

DANSA DEL VENTRE
9:30 - 10:30
Samira Stella

SALSA INICIAL 0
21:30 - 22:30
Rosy Varona

DANSA DEL VENTRE
19:30 - 20:30
Samira Stella

PILATES

9:30 - 10:30
Juan Luis Alcaraz

PILATES
18:30 - 19:30
Juan Luis Alcaraz

PILATES
19:30 - 20:30
Juan Luis Alcaraz

ZUMBA
19:30 - 20:30
Daniela M. Patriarcado


ZUMBA

9:30 - 10:30
Cristian Gómez


HEELS JUVENIL Y ADULT

20:30 - 21:30
Ona Alcaraz


ZUMBA
20:30 - 21:30
Cristina Muñoz




Dimecres Dijous
BASE TÈCNICA
20:00 - 21:00
Alexandre Algueró
CONTEMPORANI JUNIOR Y JUVENIL
18:30 - 19:30
Raquel Ortiz

SALSA Y BACHATA ESTILO CHICA
18:30 - 19:30
Rosy Varona

DANCEHALL JUVENIL
19:30 - 20:30
Ona Alcaraz

SALSA INTERMIG 1
19:30 - 20:30
Rosy y Hardy

JAZZ JUVENIL
19:30 - 20:30
Marta Torvisco

BACHATA BÀSIC 2
20:30 - 21:30
Rosy y Hardy

PILATES
18:30 - 19:30
Juan Luis Alcaraz

BACHATA INICIAL 0
21:30 - 22:30
Rosy y Hardy

 ZUMBA
19:30 - 20:30
Cristina Muñoz

PILATES

9:30 - 10:30
Juan Luis Alcaraz


PILATES
19:30 - 20:30
Juan Luis Alcaraz


ZUMBA

9:30 - 10:30
Cristina Muñoz


ZUMBA
20:30 - 21:30
Cristian Gómez

Divendres Dissabte

COMMERCIAL JUVENIL

16:30 – 17:30
Elba Sosa


SALSA INICIAL 0

18:00 - 19:00
Rosy i Hardy


COMMERCIAL JUVENIL
18:30 – 19:30
Elba Sosa


BACHATA INICIAL 0

19:00 - 20:00
Rosy i Hardy


ACROBÀCIES JUNIOR Y JUVENIL
18:30 - 19:45
Yanira Esteban

SALSA INICIAL 0
20:00 - 21:00
Rosy i Hardy
 
Dilluns Dimarts

HIP HOP ADULT
20:30 - 21:30
Ona Alcaraz

DANSA DEL VENTRE
9:30 - 10:30
Samira Stella

SALSA BÀSIC 1
19:30 - 20:30
Rosy Varona

DANSA DEL VENTRE
19:30 - 20:30
Samira Stella

BACHATA BÀSIC 1
20:30 - 21:30
Rosy Varona

CLÀSSIC ADULT
20:30 - 21:30
Alexandre Algueró

SALSA INICIAL 0
21:30 - 22:30
Rosy Varona


PILATES
18:30 - 19:30
Juan Luis Alcaraz


PILATES

9:30 - 10:30
Juan Luis Alcaraz

ZUMBA
19:30 - 20:30
Daniela M. Patriarcado


PILATES
19:30 - 20:30
Juan Luis Alcaraz


HEELS JUVENIL Y ADULT
20:30 - 21:30
Ona Alcaraz

ZUMBA

9:30 - 10:30
Cristian Gómez

 

ZUMBA
20:30 - 21:30
Cristina Muñoz

Dimecres Dijous

SALSA Y BACHATA ESTIL NOIA
18:30 - 19:30
Rosy Varona

DANCEHALL ADULT
20:30 - 21:30
Ona Alcaraz

SALSA INTERMIG 1
19:30 - 20:30
Rosy y Hardy

PILATES
18:30 - 19:30
Juan Luis Alcaraz

BACHATA BÀSIC 2
20:30 - 21:30
Rosy y Hardy

ZUMBA
19:30 - 20:30
Cristina Muñoz

BACHATA INICIAL 0
21:30 - 22:30
Rosy y Hardy

 

PILATES

9:30 - 10:30
Juan Luis Alcaraz





PILATES
19:30 - 20:30
Juan Luis Alcaraz

 


ZUMBA

9:30 - 10:30
Cristina Muñoz


ZUMBA

20:30 - 21:30
Cristian Gómez





LINE DANCE / COUNTRY
10:45 - 11:45
Senior
Cristina Muñoz

 
Divendres Dissabte




SALSA INICIAL 0

18:00 - 19:00
Rosy i Hardy


BACHATA INICIAL 0

19:00 - 20:00
Rosy i Hardy


SALSA INICIAL 0
20:00 - 21:00
Rosy i Hardy